středa 19. května 2010

Ještě není tma...


Nějak se mi ta návštěva nemocnice protahuje. Po týdnu jsem se pohádal s paní primářkou na plicním, která mě nechtěla pustit do domácí léčby a o pár dnů později jsem ji musel dát, i když velice nerad, za pravdu. Nakonec mě ještě rychlou raději poslali do větší nemocnice, dál od domova. Takže dnes začínám čtvrtý týden, kdy vše dostávám až pod nos a z postele nemusím celý den. Nějak si začínám zvykat a nevím, jak je to naučím doma, až se vrátím.

Ještě mě čekají nějaká vyšetření, ale už se blýská na časy a do týdne bych snad konečně měl být u svého počítače doma. To že můžu zase na blog je zásluha mé ženy, která mi včera sehnala modem a díky tomu, já už opět můžu na internet a tím pádem i komunikovat se světem.

6 komentářů:

 1. Zvykneš si, Františku...doma je doma :-)
  Už aby...
  Hodně štěstí

  Fis

  OdpovědětVymazat
 2. Už aby...ale ani des netuším, kdy to bude. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Františku! Zdrav se pilně celý den, od rána až do večera a to tak dlouho, dokud se neuzdravíš ;-)
  Zdraví, také nepříliš zdravý...;-(

  Standa z Havířova!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Stando,
  před chvílí jsem se byl poprvé - po třech týdnech - projít venku. jeden by neřekl jaká je to lahoda, nemít střechu nad hlavou a postel pod zadkem :-)

  Takže vidíš, že nepodléhám a zdravím sebe i tebe.

  Fr.

  OdpovědětVymazat
 5. Franto, drž se a bude zase líp. Určitě! A pak k nám přijedete na zahrádku, za chvíli budou zrát višně.T.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Tomáši,
  na tvoji a Aleninu kouzelnou zahrádku se moc těším. Nevím, jestli to stihnu až budou višně, ale rád vás navštívím. Stejně se chystám do Prahy k nákupu nové techniky, takže bych to mohl spojit. :)

  OdpovědětVymazat